
Örömmel tájékoztatjuk tagjainkat, hogy a 2025/26-os labdarúgóidényben is folytatódik a DVSC és a Debreceni Karitatív Testület támogatásával megvalósuló kezdeményezés, amelynek keretében egyesületünk tagjai ingyenes belépőjegyekhez juthatnak a Loki hazai mérkőzéseire.
Az első alkalom a szezonban a DVSC – MTK mérkőzés, amelyre 2025. augusztus 1-jén, pénteken 20:00 órakor kerül sor a Nagyerdei Stadionban.
Fontos tudnivalók:
- A belépők térítésmentesek, és a jelentkezéseket érkezési sorrendben tudjuk figyelembe venni.
- Látássérült tagjaink kísérőt is hozhatnak.
- A jegyek elektronikus formában kerülnek kiküldésre az Ön által megadott e-mail címre.
Jelentkezési határidő: 2025. július 30, szerda 10:00 óra.
Legyen részese az élménynek!
Üdvözlettel:
Bora Sándor
elnök,
