Ingyenes belépők a DVSC hazai mérkőzésére

Írta ekkor
In Uncategorized /

 

Örömmel tájékoztatjuk tagjainkat, hogy a 2025/26-os labdarúgóidényben is folytatódik a DVSC és a Debreceni Karitatív Testület támogatásával megvalósuló kezdeményezés, amelynek keretében egyesületünk tagjai ingyenes belépőjegyekhez juthatnak a Loki hazai mérkőzéseire.

Az első alkalom a szezonban a DVSC – MTK mérkőzés, amelyre 2025. augusztus 1-jén, pénteken 20:00 órakor kerül sor a Nagyerdei Stadionban.

Fontos tudnivalók:

  • A belépők térítésmentesek, és a jelentkezéseket érkezési sorrendben tudjuk figyelembe venni.
  • Látássérült tagjaink kísérőt is hozhatnak.
  • A jegyek elektronikus formában kerülnek kiküldésre az Ön által megadott e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2025. július 30, szerda 10:00 óra.

 

Legyen részese az élménynek!

Üdvözlettel:

Bora Sándor

elnök,

Cikk megosztása