
A LÉARE megújult lendülettel kezdte meg a 2026-os évet. Januárban az alábbi programokkal vártuk az egyesületi tagságot.
Az ügyfélszolgálat első nyitvatartási napja január 5-én, hétfőn volt. A személyes ügyfélfogadáson túl online is vártuk az érdeklődőket, január 13-án. Az év elejét mindjárt Mága Zoltán budapesti koncertjével kezdtük, melyre a Karitatív Testület biztosította a belépőjegyeket és az utazást. Ezt követően a foci szerelmesei is örülhettek, mivel a DVSC – Diósgyőri VTK mérkőzésére kaptunk jegyeket, szintén a Karitatív Testület jóvoltából. Januárban megkezdődtek a klubfoglalkozások is, 15-én tartotta első találkozóját a Debreceni körzeti csoport, ahol folytattuk a méltán népszerű Süssünk-főzzünk alkalmakat, ahol Mázló Gyöngyi vezetésével a kókuszgolyó elkészítését ismerhettük meg. Az alkalomról a videó a LÉARE youtube csatornáján elérhető:
A Karitatív Testületnek köszönhetően több mint 30 fő debreceni tagtárs részére húsadományt adtunk át. A DMJV pályázatán elnyert támogatásból online előadássorozatot valósítottunk meg az egyesületi fiatalok részére, január 14-én volt az utolsó, negyedik alkalom, ahol Ócsvári Áron látásérült szakember ismertette a digitális világ tudnivalóit. Megismertük a DÁP és az Egészségablak alkalmazásokat. Online ülést tartott az elnökség január 21-én, melyről egy korábbi hírlevélben már beszámoltunk. Folytatódtak a szemléletformáló események is, melyről a beszámolót ebben a hírlevélben olvashatják.
Februárban már a farsang jegyében szervezzük a programokat, várunk minden érdeklődőt szeretettel!
Berke Mónika
LÉARE munkatárs
