
Tájékoztatjuk tagjainkat, hogy ismét lehetőség nyílik arra, hogy közösen, a helyszínen szurkoljunk a DVSC-nek a 2025/2026-os bajnoki idény utolsó hazai mérkőzésén.
A Loki ezúttal az Újpest FC csapatát fogadja a Nagyerdei Stadionban. A találkozó kiemelt jelentőségű, hiszen a szezon zárásán fontos pontokért lép pályára a csapat.
A mérkőzés időpontja: 2026. május 16. (szombat) 17:15 óra.
Az ingyenes belépés lehetőségét ezúttal is a Debreceni Karitatív Testület támogatása biztosítja.
A részvételhez előzetes jelentkezés szükséges. Kérjük az érdeklődőket, hogy legkésőbb 2026. május 12-én (kedden) 10:00 óráig jelezzék, hány darab belépőjegyet igényelnek.
A rendelkezésre álló helyek száma korlátozott, ezért a jegyek kiosztása a jelentkezések beérkezési sorrendjében történik.
Bízunk benne, hogy minél többen velünk tartanak, és együtt buzdítjuk a Lokit a szezon utolsó hazai összecsapásán!
Bora Sándor
elnök
